TEMATY
O czym mogą być listy?

  Mogą być o wszystkim, o czym chce się pisać. Warto również pisać o sprawach ważnych i ciekawych. Na pewno szkolne wypracowania też są o takich właśnie sprawach, więc i je warto przesyłać. Te listy będą zamieszczane na internetowej stronie, żeby inni też mogli poznać to co ciekawe i to co ważne. Jeśli jednak trzeba będzie zachować tajemnicę korespondencji, to też będzie to możliwe.
Spraw ważnych i interesujących jest bardzo dużo. Na pewno nie udało się nam pomyśleć o wszystkich, a i tak sporo się ich zebrało. Podzieliliśmy je na grupy, aby ułatwić wybranie tematów, o których chce się pisać. Nie oznacza to, że należy pisać tylko o tym, co zostało wymienione. Piszcie o wszystkim, co uważacie za warte opisania. Zwłaszcza piszcie o tym, co jest ciekawe dla waszego kolegi, czy koleżanki, z którymi korespondujecie. Również dla ich kolegów, nauczycieli i rodziców może to być bardzo interesujące. Do każdej takiej grupy jest dołączona opowiastkę, z której wynika jak ważne są sprawy, które do tej grupy należą. Każde z dzieci, jak też i dorosły może dorzucić swoją opowiastkę do już istniejących.
  Poniżej są wymienione grupy, na które podzielono te sprawy, o których warto pisać. Jeśli kliknie się na nazwę grupy, pojawi się strona o sprawach, które do tej grupy należą.

BARDZO WAŻNE SPRAWY MOJA OJCZYZNA ŚWIAT MOJEGO DZIECIŃSTWA O CZYM MARZĘ MOI BOHATEROWIE MOJE TROSKI I SMUTKIM

 GŁÓWNA STRONA